https://www.facebook.com/MarinaNezbailo

вівторок, 12 січня 2021 р.

Книги з чудовими історіями для дітей 📕😏

В сучасному світі поняття дружби переросло в щось абстрактне, оскільки інформаційні технології нівелювали стосунки між людьми. Але чи може комп’ютер замінити реальне потискання руки, посмішку та пораду? Так само, як віртуальний друг, на відміну від реального, навряд чи зможе прийти на допомогу у важку хвилину. Тому пропонуємо декілька книг про дружбу та любов – можливо, саме вони допоможуть вашим дітям переглянути своє оточення та отримати вірного та відданого друга на все життя. Ці книжечки є у фонді нашої книгозбірні.

 

Книги про дружбу приваблюють своїми теплими та щирими історіями. «Велика книга для маленьких друзів» - це та книга, яку ваш малюк прочитає із великим задоволенням. Вона розповідає про пригоди лисенятка та його друзів. Лисеня потрапляє в історії, які дуже схожі на реальні ситуації, в яких може опинитися дитина. Вона викликає масу запитань про порівняння правильності своїх вчинків та вчинків своїх друзів із лісовими, як вірно вчинити у кожній конкретній ситуації. Особливо викликає інтерес розповідь про те, чому потрібно допомагати всім, допомагати тому, хто в біді – навіть, якщо він тобі не друг.

Сучасний роман про кохання, який неймовірно популярний у всьому світі та який читають абсолютно усі підлітки – це «Елеанор і Парк». Елеанор – дівчина-підліток із неблагополучної багатодітної родини, трішки дивна, носить мішкуватий одяг, щоб приховати повноту. Родина в неї бідна, а вітчим – справжній тиран. Парк живе у щасливій родині, в якій батьки люблять один одного і завжди готові підтримати. Він має азіатську зовнішність. Герої знайомляться у шкільному автобусі та починають спілкуватися. Поступово їхні стосунки стають більш романтичними.

Книги для підлітків українською мовою надзвичайно важливо підібрати так, щоб вони були легкими для читання та не змусили нудьгувати. Книга «Диваки і зануди» є черговим шедевром Ульфа Старка у жанрі підліткової літератури. У ній він зачіпає вічну тему батьків і дітей. Це історія про світ очима дитини, про взаємини в родині. Книга добра, чудова та позитивна, неймовірно дивна та затишна історія.
Немає коментарів:

Дописати коментар